Meer woningen in plannen Schellinkhout

geplaatst in: Nieuws | 0

Afgelopen dinsdag heeft de gemeenteraad van Drechterland een bijeenkomst gehad waarbij onze wethouder Yvonne Roos-Bakker een mooie presentatie gaf over de bouwplannen op de voormalige voetbalvelden van Schellinkhout.

Het positieve is dat dit nieuwe plan veel meer mogelijkheden biedt dan het oude plan van juni 2020. Nu komen er maar liefst 59 woningen. Dat waren er eerst 46. Er is nu een extra ontsluitingsweg ingetekend die rechtstreeks vanuit de wijk naar de Zuiderdijk gaat. Verder zijn er veel groene verbindingen en wordt er in het plan genoeg groen en beplanting aangelegd en blijft de doorkijk naar de dijk gewoon van kracht.

De VVD is enthousiast over dit plan en heeft er alle vertrouwen in dat onze wethouder samen en in goed overleg met de Alliantie Schellinkhout en CPO er voor gaat zorgen dat in begin 2023 gestart kan worden met de bouw van de woningen in onze kern Schellinkhout.