Bouwen, bouwen, bouwen!

geplaatst in: Nieuws | 0

Ook in Reigersborg Zuid 5 gaat gebouwd worden! Daar heeft de VVD fractie mee ingestemd. Er komen in totaal 128 nieuwe woningen in het plan.

Er is ruimte voor verschillende type woningen, waardoor er doorstroom mogelijkheden zijn op de woningmarkt en er elders ook (goedkopere) woningen beschikbaar komen. Daarnaast is er in dit plan ruimte voor groen, met wandelpaden. Dit was een grote wens van de bewoners en het is goed dat er na overleg een mooi plan uitgekomen is waar iedereen tevreden mee is.

Gemeentebelangen kwam met het idee om opnieuw naar het plan te kijken en meer ruimte te geven aan andere type woningbouw. Wij waren hier fel op tegen omdat het plan dan veel vertraging op gaat lopen. Wij willen juist zo snel mogelijk beginnen met het bouwen van extra woningen. Gelukkig werd dit idee dan ook uiteindelijk van tafel gehaald.