VVD stelt vragen over toekomst IJsbaan Hoogkarspel

geplaatst in: Nieuws | 0

Via een bericht van IJsclub Hoogkarspel begrepen wij dat er initiatieven zijn om de IJsbaan in Hoogkarspel om te vormen naar een multifunctioneel sportcircuit.

Als fractie zijn wij erg benieuwd naar wat de plannen precies zijn en wat het College precies van plan is met deze plannen. Vandaar dat wij hier vragen over hebben gesteld aan het College.

Daarnaast zijn er ook plannen door de groep ‘Stijlvol ouder worden’ om ergens in Hoogkarspel een Knarrenhof te realiseren (Knarrenhof© is een woonvorm voor “jonge-ouderen” en “oudere-jongeren” die graag elkaar helpen en zo lang mogelijk zelfstandig willen wonen). Deze groep ziet de IJsbaan als een goede locatie. Ook hierover vroegen wij het College hoe zij hier naar kijkt.

In september 2019 komt het College met een plan. We houden de ontwikkelingen kritisch in de gaten.