Wethouder Yvonne Roos-Bakker legt vloerplaat in nieuwbouwplan Reigersborg Noord fase 3h

geplaatst in: Nieuws | 0

De laatste fase van Reigersborg Noord in Hoogkarspel is gestart. Als feestelijke aftrap hiervan legde Wethouder Yvonne Roos-Bakker er vrijdagochtend 11 oktober een vloerplaat neer. Daarna ontbeet zij samen met de uitgenodigde kopers en betrokken partijen in het Reigersnest.

Reigersborg Noord fase 3h is een groene wijk met vele hagen en bomen. In het hart van de wijk is een lange groenstrook met water en aan beide kanten brede ecologische overs. De uitdagende speelplekken voor kinderen in de wijk zijn met natuurlijke materialen aangelegd. Het plan omvat 15 woningen, rijwoningen, twee-onder-een-kapwoningen en een vrijstaande woning. Alle woningen zijn verkocht.

De woningen worden gebouwd door Ooms Bouw. Fase 3h is de laatste fase van Reigersborg Noord in Hoogkarspel.