VVD stelt vragen over plan verbod vrachtverkeer spoorwegovergangen

geplaatst in: Nieuws | 0

Afgelopen week nam de VVD Drechterland fractie kennis van de intentie van het college om geen vrachtverkeer meer toe te staan over de spoorwegovergangen op de Nieuweweg in Hoogkarspel en over de Dr. Wijtemalaan in Westwoud per 1 april 2019.

Dit hadden wij niet verwacht en dit is ook niet afgesproken in het coalitieakkoord. Ons idee was namelijk altijd om eerst te wachten op de opening van de N307 en pas daarna te kijken wat de gevolgen zijn van deze opening. Dit onder andere door tellingen uit te voeren.

De VVD heeft daarom direct vragen aan het college gesteld. Wij zijn met name benieuwd naar de intenties van het college en de mogelijkheden om op dit besluit terug te komen.

Lees de vragen hier: Schriftelijke vragen VVD fractie over afsluiting voor vrachtverkeer dd. 4 november 2018