Aanpak van de Nieuweweg in Hoogkarspel

geplaatst in: Nieuws | 0

Moet er haast gemaakt worden met de aanpak van de Nieuweweg? Of moeten we zo verstandig mogelijk omgaan met deze complexe problematiek?

De gemeente heeft deze vraag voorgelegd aan belangstellenden op de bewonersavond van oktober. Een meerderheid van de aanwezigen was voor uitstel van majeure maatregelen, totdat bekend zou zijn hoe de verkeersstromen zich ontwikkelen na de openstelling van de nieuwe N23.

Van de aanwonenden van de Nieuweweg was 46% voor een zo snel mogelijke aanpak.

In de raadsvergadering van 18 december 2017 is met ruime meerderheid besloten om besluitvorming over de aanpak van de Nieuweweg uit te stellen tot de werkelijke gevolgen van de openstelling van de N23 bekend zijn. Alleen de fractie van PDL stemde tegen dit besluit.

Onze definitie van een democratie is nog altijd, dat de meerderheid beslist.