Verkiezingsprogramma VVD Drechterland 2018-2022

geplaatst in: Nieuws | 0

Hierbij willen wij u het verkiezingsprogramma 2018-2022 van de VVD van de gemeente Drechterland aanbieden.

De afgelopen vier jaar maakte de VVD Drechterland onderdeel uit van het college van Burgemeester en Wethouders van onze gemeente en dat hebben wij met volledige inzet en daadkracht gedaan. We kunnen wel zeggen dat dit college voor de gemeente Drechterland in de afgelopen vier jaar de puntjes op de i gezet heeft en dat de gemeente Drechterland er positief voor staat door dit gedegen beleid. Dit beleid heeft er voor gezorgd dat inwoners van Drechterland de komende vier jaar met vertrouwen tegemoet kunnen zien.

Het verkiezingsprogramma wat wij hierbij presenteren is geschreven zoals past bij de tegenwoordige tijd. Tegenwoordig gaat alles snel en is een groot deel van de bevolking dagelijks online op allerlei digitale platforms. Daarom komen wij met een zeer kort en overtuigend programma.

U kunt het programma als bijlage downloaden: Programma verkiezingen 2018