Kippebillen Strandparty keert terug in Drechterland

geplaatst in: Nieuws | 0

Weet U het nog? In 2014 kwam er een einde aan de Kippebillen Strandparty door regeldruk. De VVD Drechterland was en is een groot voorstander van dit mooie feest. Nu keert het feest, tot onze vreugde, weer terug in Drechterland.

 

De VVD Drechterland heeft altijd het standpunt gehad om te regelen waar het moet en te faciliteren waar het kan. We zijn dan ook enorm blij dat dit feest op zaterdag 2 juli terugkeert. Niet op de oude lokatie maar bij de vluchthaven van Wijdenes.

Dus toch op de valreep een doorstart. De organisatie en de gemeente hebben dit op donderdag bekend gemaakt. Belangrijk is dat ook de Veiligheidsregio Noord-Holland Noord met deze oplossing kan leven. De opzet is nu dat het behoorlijke ruime stuk grasland naast het recreatieterrein de plek wordt voor de feestvierders.


Wij bedanken onze Burgemeester Michiel Pijl voor deze constructieve aanpak en wensen de organisatie succes met deze nieuwe editie.