VVD dringt aan op cameratoezicht station Hoogkarspel

geplaatst in: Nieuws | 0

UPDATE.

In juni heeft de VVD Drechterland vragen gesteld over de vernielingen en diefstal van fietsen bij het station in Hoogkarspel. Voor de VVD was toen de maat vol en wilden ze camera’s om de veiligheid te vergroten en de diefstal en vernielingen tegen te gaan. In juli beantwoordde het college dat zij deze cameratoezicht zouden overwegen. Inmiddels zijn we weer een paar maanden verder en er is nog weinig gebeurd, behalve een lichtbord met de mededeling dat iedereen maar een extra slot moet aanschaffen. De diefstal van fietsen blijft onverminderd hoog.

Daarom heeft VVD het college nogmaals gevraagd camera ’s te plaatsen bij het station.

Het collega gaf als antwoord dat deze optie nog steeds actueel is en wordt meegenomen in hun beleid . Op korte termijn komt er een plan van aanpak inzake veiligheid naar onze raad. Hierin wordt een eventueel camera toezicht in meegenomen.

Wij wachten af…