Vragen VVD over de fietsenstalling bij station Hoogkarspel

geplaatst in: Nieuws | 0

Al enige jaren zijn er bij de fietsenstalling station Hoogkarspel veel diefstal en vernielingen van fietsen die daar gestald zijn. Afgelopen maandag was het dieptepunt. Naar schatting 25 fietsen zijn in brand gestoken en vernield. Ook het naastgelegen Streekbad is periodiek slachtoffer van vandalisme. Voor de VVD is de grens nu bereikt.

Naar aanleiding hiervan heeft de VVD fractie de volgende vraag voor het college:

Is het college bereid om op korte termijn veiligheidsmaatregelen te treffen zoals bv .cameratoezicht bij het station, fietsenstalling (en zwembad) om de diefstal vandalisme van fietsen in de toekomst  te kunnen terugdringen?

Zie ook het artikel in het Noordhollands Dagblad van 29 mei 2018:

 

UPDATE
Op 5 juli 2018 hebben wij reactie gekregen op onze vragen. Lees hieronder de reactie van het college:
Beantwoording schriftelijke raadsvragen VVD vandalisme station